Litert z podświetleniem 'echo'

Wykonanie liter dowolnym wymiarze. Litery wykonane ze styroduru, następnie na front przyklejana plexi lub dibond o odpowiednim kolorze. Od tyłu liter montowana PCW spieniona oraz oświetlenie energooszczędne LED po obwodzie. Litery montowane na dystansach od ściany.

Istnieje możliwość wykonania liter inną technologią podobną do wykonania liter blokowych. Boki aluminiowe malowane proszkowo. Front liter z plexi lub dibondu o odpowiednim kolorze, nie przepuszczającym światła. Do środka montowana PCW spieniona oraz diody LED. Litery podświetlane energooszczędnymi diodami LED. Tył litery z plexi opal 3mm na którą można przykleić folię translucentną. Każda litera montowana osobno.

Materiały

Korzystamy z oferty czołowych polskich i europejskich producentów tworzyw, stali oraz płyt do produkcji reklam. Pracujemy między innymi w takich materiałach jak:

Dibond
PCV
PMMA
Drewno
stal czarna / stal nierdzewna

Lafo.pl

Satysfakcja naszych klientów pozostaje niezmiennie podstawowym celem, dlatego tak ważnym aspektem naszej działalności jest doradztwo i pomoc przy realizowaniu nietypowych zleceń.

Chęć osiągnięcia wspólnego sukcesu opieramy na wspólnym działaniu, poprzedzonym konkretnym planem, który realizujemy z wykorzystaniem potencjału ludzi obdarzonych pasją tworzenia.

Kontakt

ul. Hallera 37
43-200 Pszczyna

POLAND

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 16:00