Lightbox

Wykonanie lightboxu z dibondu o wymiarze maksymalnie 1,3m x 3m. Przestrzeń podświetlana wykonana z plexi opal na front plexi przyklejana folia biała z podwójnym wydrukiem grafiki, następnie zalaminowana lakierem UV. W reklamie zastosowano podświetlenie wewnętrzne energooszczędnymi diodami LED ułożonego na całej powierzchni reklamy. Grubość kasetonu min. 80mm. Całość montowana na PCW spienionym 10mm.

Kaseton winylowy

Możliwość wykonania kasetonu reklamowego z wykorzystaniem winylu. Boki wykonane z profili aluminiowych do kasetonów napinających, boki malowane proszkowo. Tył płyta pcw spieniona lub blacha. Przestrzeń podświetlana wykonana z tworzywa winylowego z wydrukiem. W reklamie zastosowano podświetlenie wewnętrzne energooszczędnymi diodami LED ułożonego na całej powierzchni reklamy.

Materiały

Korzystamy z oferty czołowych polskich i europejskich producentów tworzyw, stali oraz płyt do produkcji reklam. Pracujemy między innymi w takich materiałach jak:

Dibond
PCV
PMMA
Drewno
stal czarna / stal nierdzewna

Lafo.pl

Satysfakcja naszych klientów pozostaje niezmiennie podstawowym celem, dlatego tak ważnym aspektem naszej działalności jest doradztwo i pomoc przy realizowaniu nietypowych zleceń.

Chęć osiągnięcia wspólnego sukcesu opieramy na wspólnym działaniu, poprzedzonym konkretnym planem, który realizujemy z wykorzystaniem potencjału ludzi obdarzonych pasją tworzenia.

Kontakt

ul. Hallera 37
43-200 Pszczyna

POLAND

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 16:00